Site Feedback

Nepřestávám se učit česky

Dnes, dne dvacátého prvního, jsem se začal učit český jazyk. I když to vypadá takto: Stáhněte si krátké audiorazgovornik "vízum do České republiky", a poslouchat ji v autě, když jsem jít: do práce a zpět, do tělocvičny, pro různé případy. Některé jednoduché slova a výraz už nazpaměť. Také jsem našel dobré webové stránky speakasap.com a začal tam sedm lekce zdarma naučit se český jazyk. Také začal poslouchat písničky Ivana Mládka a snaží se je překládat. Jeho "Jožin z bažin" - je to prostě super natahovací písnička.
Dívám se na různých místech "jazyka partnery", aby praxe rozhovor, není příliš úspěšná. A napište mi stále pomáhá Google :)

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Nepřestávám se učit česky

  Dnes, dne dvacátého prvního, jsem se začal učit český jazyk. I když to vypadá takto: stáhl jsem si krátký audiorozhovor "vízum do České republiky" a poslouchám ho v autě, když jedu do práce a zpět, do tělocvičny či jinam pro různé případy. Některá jednoduchá slova a výrazyznám nazpaměť. Také jsem našel dobré webové stránky speakasap.com a začal tam sedmou lekci zdarma "Naučte se český jazyk". Také jsem začal poslouchat písničky Ivana Mládka a snažím se je překládat. Jeho "Jožin z bažin" - to je prostě super natahovací písnička.
  Dívám se Hledám na různých místech "jazykové partnery", abych měl praxi v rozhovoru, ale nejsem příliš úspěšný. A napište mi, stále pomáhá Google :)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More