Site Feedback

Asilas, vyras ir savo sūnus

Po dienos turguje, vyras ir savo sūnus pradeda grįžimo kelią į kaimą. Berniukas vaikšto ir savo tėvas joja ant asilo. Po akimirkos, jie randa elgetą take, ir jis jiems sakė:
- O berniuke, ar tu nėra pavargęs? Savo tėvas neišvargina ant asilo, bet tu turi vaikščioti ilgą taką, kaip neteisingumas!

Todėl, vyras nulipa nuo asilo ir sūnus joja ant jo, bei jie tęsia savo grįžimą keliu. Po poros kilometrų, praeivis praeina pro šalį ir šaukia:
- Tavo sūnus tikrai begėdiškas jaunuolis! Tu - senas vyras, bet berniukas turi stiprias kojas, jis labai jaunas, nereikia asilo!

Vyras sutinka su praeviu ir vėl joja ant asilo. Abu tėvas ir sūnus dabar atnaujina kelią į namus ant tylaus asilo. Bet netoli nuo kaimo, jie randa mažą bažnyčią prie tako ir piktas klebonas juos stebi prieš bažnyčios vartus:
- Ar jūs neturite gailestingumo? Šis skurdus asilas turi blogus savininkus, kurie nori keliauti patogiai ir nerūpinasi išimtiniu svoriu ant gyvulio.Gailėkitės asilo!

Vyras ir berniukas - susigėdę, ir greitai abu nulipa nuo asilo. Todėl, tėvas, sūnus ir asilas eina keliu iki kaimo, kur kaimynė juos sveikinasi:
- Labas vakaras kaimynai! Kam jums asilas jeigu jo nenaudojate? Kvailai atrodote!

PABAIGA

Pamokymas: Niekas nėra tiesa nei melas, viskas priklauso nuo stebėtejo akių :)

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

   

  Asilas, vyras ir savo jo sūnus

  Po dienos turguje, vyras ir savo jo sūnus pradeda grįžimo kelią grįžta į kaimą. Berniukas vaikšto eina, ir o savo jo tėvas joja ant asilo. Po akimirkos, jie randa (/sutinka) elgetą take (/kelyje), ir jis jiems sakėo:
  - O berniuke, ar tu nėra nesi pavargęs? STavo tėvas nesivargina ant asilo, bet tu turi vaikščioti eiti ilgą taką (/kelią), kaip koks neteisingumas!

  Todėl, vyras nulipa nuo asilo ir sūnus joja ant jo, bei jie tęsia savo grįžimą keliu. Po poros kilometrų, praeivis praeina pro šalį ir šaukia:
  - Tavo sūnus tikrai begėdiškas jaunuolis! Tu - senas vyras, bet berniukas turi stiprias kojas, jis labai jaunas, nereikia asilo!

  Vyras sutinka su praeviu ir vėl joja ant asilo. Abu tėvas ir sūnus dabar atnaujina kelią toliau keliauja / tęsia kelionę į namus ant tylaus asilo. Bet netoli nuo kaimo, jie randa (/pamato/prijoja) mažą bažnyčią prie tako ir piktas klebonas juos stebi prieš bažnyčios vartus:
  - Ar jūs neturite gailestingumo? Šis skurdus asilas turi blogus savininkus, kurie nori keliauti patogiai ir nesirūpinasiišimtiniu dideliu svoriu ant gyvulio. Gailėkitės (/pasigailėkit) asilo!

  Vyras ir berniukas - susigėdę, ir - greitai abu nulipa nuo asilo. Todėl, tėvas, sūnus ir asilas eina keliu iki kaimo, kur kaimynė juos sveikinasi:
  - Labas vakaras, kaimynai! Kam jums asilas, jeigu jo nenaudojate? Kvailai atrodote!

  PABAIGA

  Pamokymas: Niekas nėra nei tiesa, nei melas, viskas priklauso nuo stebėteojo akių (/nuo požiūrio) :)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Lithuanian

  Show More