Site Feedback

Šv. Izidorius

Aš niekada nepriėmiau religinio mokymo, bet mokytojos pasakodavo Šv. Izidoriaus istoriją kai aš labai jauna, nes ji yra dalis iš Madrido kultūros.

Šv. Izidorius Žemdirbys buvo savo pilnas vardas dėl savo darbo. Jis vedė Šv. Galvos Mariją ir pora yra Madrido rėmėjai. Jie buvo labai religingi ir gailestingi, todėl jie veikiausiai darė kelius stebuklus. Pavyzdžiui: Izidorius visada vėluodavo į darbą nes kiekvieną rytą jis dalyvaudavo Mišiose, bet po to, jis dirbdavo žemę kaip trys vyrai. Vieną kartą, Izidoriaus šeimininkas slapčiai jį stėbejo ir mačiau du angelus, kurie dirbo žemę šalia Izidorių. Irgi, Marijos ir Izidoriaus sūnus nukrito sausame ir giliame šulinyje. Tėvai meldėsi ir meldėsi. Staiga, vanduo tekėjo iš sulinio ir įnešė poros vaikas sveikas ir gyvas.

Rytoj (Gegužės 15 d.) yra Šv. Izidoriaus diena. Šventimas Madride tęsiasi maždaug vienos savaitės. Madridiečiai atskuba į Šv. Izidoriaus pievą ir ten, jie šoka "chotis" (tai yra mūsų tradicinis šokis) ir valgo saldžius keptu riestainius.

Share:

 

3 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

   

  Šv. Izidorius

  Aš niekada nepriėmiau religinio mokymo, bet mokytojos pasakodavo Šv. Izidoriaus istoriją kai aš buvau labai jauna, nes ji yra dalis Madrido kultūros.

  Šv. Izidorius Žemdirbys bugavo savo pilnasą vardasą dėl savo darbo. Jis vedė Šv. Galvos Mariją ir pora yra Madrido rėmėjai. Jie buvo labai religingi ir gailestingi, todėl jie veikiausiai padarė kelius stebuklus. Pavyzdžiui: Izidorius visada vėluodavo į darbą, nes kiekvieną rytą jis dalyvaudavo Mmišiose, bet po to, jis dirbdavo žemę kaip trys vyrai. Vieną kartą, Izidoriaus šeimininkas slapčiai jį stėbeėjo ir mačiau du angelus, kurie dirbo žemę šalia Izidoriųaus. Irgi, Taip pat Marijos ir Izidoriaus sūnus nuįkrito į sausameą ir giliameų šulinyjeį. Tėvai meldėsi ir meldėsi. Staiga, vanduo tekėjo iš sšulinio ir įnešė poros vaikasą sveikasą ir gyvasą.

  Rytoj (Ggegužės 15 d.) yra Šv. Izidoriaus diena. Šventimas Madride tęsiasi maždaug vienos savaitėsę. Madridiečiai atskuba į Šv. Izidoriaus pievą ir ten, jie šoka "chotis" (tai yra mūsų tradicinis šokis) ir valgo saldžius keptus riestainius.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Lithuanian

  Show More