Site Feedback

Posilovna

Řekla bych, že jsem docela zdravá: jím trošku z všechna, nepiju přilíš alkohol a nejsem líná. Ale problém je, že nejsem moc v kondici a musím to změnit, protože přes léto, budu pracovat na letní tábor pro dětí, a musím dělat sport každý den. Těším se na to, ale myslím, že bude moc vyčerpající!
Nikdy jsem nebyla v posilovně, právě mám strach - hodně lidi, kteří rychle běhají, nebo mají skvělá těla a velké svaly... Jezdím na bázeň, protože plavu ráda, ale plavu pomalu. Mám čepice a brýle na plavání a tak není důležité jak vypadám! Taky ráda plavu, protože se nepotím!
Šla jsem jedenkrát s spolubydlicí na běh, a to byl strašně. Hned potom, cítíla jsem dobře a myslela jsem, že jsem mohla každý den běhat, ale radost bohužel netrvala dlouho. Večer měla jsem svalovou křeči a nemohla jsem si pohybovat. Bolí mě nohy, tělo a boky.
Mám to v úmyslu zase běhat, ale budu to dělat p-o-m-a-l-u! Poprvé musím si ale koupit sportovní boty
Dneska jsem viděla na facebooku " 30 day abs challenge" - tak musíš dělat každý den více a více sed leh cvik, a po 30. dny, budeš mít krásné tělo. Problém s tím je 1) nemám dost motivace, a nevím jestli sed leh cvik dokonce umím a 2) není mi důležité, jak výpadám, hlavně, že jsem zdravá!
Co dělás ty, abys udržoval se ve formě?

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Posilovna

  Řekla bych, že jsem docela zdravá: jím od všeho trošku, nepiju přilíš alkohol a nejsem líná. Ale problém je, že nejsem moc v kondici a musím to změnit, protože přes léto budu pracovat na letním táboře pro děti, a musím sportovat každý den. Těším se na to, ale myslím, že to bude moc vyčerpající!
  Nikdy jsem nebyla v posilovně, protože mám strach - hodně lidí, kteří rychle běhají, nebo mají skvělá těla a velké svaly... Jezdím do bazénu, protože ráda plavu, ale plavu pomalu. Mám čepici a brýle na plavání a tak není důležité, jak vypadám! Taky ráda plavu, protože se nepotím!
  Šla jsem jednou se spolubydlicí běhat, a bylo to strašně. Hned potom jsem se cítíla dobře a myslela jsem, že bych mohla běhat každý den, ale radost bohužel netrvala dlouho. Večer jsem měla svalovou křeč a nemohla jsem si pohybovat. Bolí mě nohy, tělo a boky.
  Mám v úmyslu zase běhat, ale budu to dělat p-o-m-a-l-u! Nejdříve si ale musím koupit sportovní boty.
  Dneska jsem viděla na facebooku " 30 day abs challenge" - to musíš dělat každý den více a více sedů lehů, a po třiceti dnech budeš mít krásné tělo. Problém s tím je 1) nemám dost motivace, a nevím jestli sedy lehy vůbec umím a 2) není důležité, jak výpadám, hlavně, že jsem zdravá!
  Co děláš ty, aby ses udržoval ve formě?

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More