Site Feedback
Important Notice: Feb 1st from 05:00 to 08:00 (UTC) , italki will be down for scheduled maintenance. If you have scheduled sessions during this time, read our Announcement

První český záznam

 

Dnes večer sedím doma se svým spolubydlící. On hraje Skyrim a já pišu ve svůj zápisník. To je pátný zápis, který jsem dnes psal, ale dnes je první den, když jsem zápisník v téhle stránce použival. Kromě českému jazyku se také učím španělštinu, němecštinu, francouzštinu, italštinu, a v poslední době dánštinu. Ale pro mě český jazyk je snad nejdrážší, protože většina mé rodiny má čeští předky a na to jsme moc hrdé. Tenhle týden od čtvrtka do soboty májí slavnost, která se jmenuje "Czech Days" a nachází se ve městu s jménem Tabor (ve americkém státu South Dakota). Česká společnost je tam historicky velmi pevná a důležitá, a Czech Days tohohle roku bude šestašedesátý výročně. Byl jsem tam skoro každý rok se svou rodinou a budu tam znova za dva dny. Taky snad budu mluvit s někým tam česky!

Share:

 

2 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  První český zápis / záznam

  Dnes večer sedím doma se svým spolubydlícím. On hraje Skyrim a já píšu do ve svého svůj zápisníku. To je pátný zápis, který jsem dnes psal / napsal (který dnes píšu), ale dnes je první den, když používám / jsem používal zápisník na v této (téhle) stránce použival. Kromě českého jazyka (českému jazyku je starší způsob vyjadřování - používal se spíše dříve) se také učím španělštinu, němčinu němecštinu, francouzštinu, italštinu, a v poslední době dánštinu. Ale pro mě je český jazyk (je) snad nejdražší / nejcennější, protože většina mé rodiny má české čeští předky a na to jsme moc hrdi / hrdí. hrdé. Tento (Tenhle) týden od čtvrtka do soboty mají slavnost, která se jmenuje "Czech Days" a koná se / nachází se ve městě Tabor / v městu Tabor. (Obě možnosti jsou správně, ale "ve městě" je používáno častěji) s (jménem) Tabor (ve americkém státě / státu South Dakota). Česká společnost je tam historicky velmi pevná a důležitá  (před "a" se většinou nepíše čárka) a Czech Days tohoto (tohohle) roku bude šestašedesáté výročí. Byl jsem tam skoro každý rok se svou rodinou a budu tam znova za dva dny. Také (Taky) tam snad budu mluvit s někým (tam) česky!

   

  :-)))

   

  O. K. !!!!!!!

   

  na téhle, tenhle, tohohle, taky = hovorová čeština

   

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More