Site Feedback

Moje sociální sítě

Můj otec byl vojenský muzikant, takže jsme hodně cestoval. Změnil jsem šest škol studoval a žil v Německu a Československu. Vzhledem k tomu, studoval a působil (v armádě), v Lotyšsku a Bělorusku. Takže když jsem se začal hledat na své staré přátele, uvědomil jsem si, že je to možné pouze s pomocí internetu.

Když začal rozkvět sociálních sítí, zaznamenané ve všech. V průběhu doby, některé sítě "zvadlých" nakonec jsem zůstal jen tři.

Odnoklassniki.ru – zde obsahují velké množství mých bývalých spolužáků, kolegy, kolegy kolem práce. A, samozřejmě, rodina. V přátele Přiznám se pouze ty, které vím osobně. Většina z nich - moji vrstevníci, a někteří dokonce starší. Je to docela nuda sítě. V poslední době, páska byla hodně vládní a vojenské propagandy, což mě přivádí k zuřivosti. Wacky Obrázky urážlivé Ukrajinci, Američané a Evropané, mnoho lží a nenávistí. A moji přátelé jsou "laykayut." Je mi z toho smutno.

Vkontakte.ru – toto je můj "Creative-Youth Network." Aktivně používat, začala jsem před třemi lety. Pak jsem se jak na tvůrčí průlom, jsem znovu začal zpívat s kytarou. V umělecké kavárně jsme začali trávit večery v paměti Vladimir Vysockij, Bulat Okudzhava a dalších známých umělců. Prostřednictvím skupiny VKontakte jsme oznámení těchto stran a pozval všem příchozím. Mezi mými přáteli je tu mnoho mladých lidí. Samozřejmě, že jsem se přidat přátele, že každý, kdo se zeptá. Jakékoliv - osobně seznámit, nebo ne, může být v co večer jsme se potkali?

Facebook - jsem tu častěji. Většina přátelé - ty, které jsem znám osobně, ale tam jsou "pouze síť." Mám mnoho zahraničních přátel (Američané, Kanaďané, tam je i Francouz). Existují lidé, kteří žili v Rusku, a nyní se do zahraničí. Zde jsem se vždy naučit něco nového a zajímavého.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  (Ahoj, někde jsem opravil jen gramatickou chybu, ale jinde jsem přepsal celou větu, aby zněla přirozeně. Asi dvakrát jsem větě nerozuměl, takže jsem ji nechal tak. Ale vypadá to dobře, hodně štěstí s češtinou.)

  Můj otec byl vojenský muzikant, takže jsme hodně cestovali. Změnil jsem šest škol, studoval a žil v Německu a Československu. Také jsem studoval a působil v armádě v Lotyšsku a Bělorusku. Takže když jsem začal hledat své staré přátele, uvědomil jsem si, že je to možné pouze s pomocí internetu.

  Odnoklassniki.ru – Tady je velké množství mých bývalých spolužáků, kolegů, kolegů z práce. A, samozřejmě, rodina. Mezi přátele si přidám jen ty, které znám osobně.* Většina z nich jsou moji vrstevníci, a někteří dokonce starší. Je to docela nudná síť.

  Vkontakte.ru – toto je můj "Creative-Youth Network." Aktivně používat jsem ho začal před třemi lety. Pak u mě došlo k tvůrčímu průlomu a znovu jsem začal zpívat s kytarou. V umělecké kavárně jsme začali trávit večery ve stylu Vladimira Vysockije, Bulata Okudzhava a dalších známých umělců. Prostřednictvím skupiny VKontakte jsme pozívali příchozí. Mezi mými přáteli je tu mnoho mladých lidí. Samozřejmě, že si mezi přátele přidám každého, kdo se zeptá. Kohokoliv, ať se známe, nebo ne. Možná se můžeme potkat už příští večer.

  Facebook - Tady jsem nejčastěji. Většina mých přátel jsou lidé, které znám osobně, ale tam jsou "pouze síť." Mám mnoho zahraničních přátel (Američané, Kanaďané, dokonce i Francouz). Existují lidé, kteří žili v Rusku, a nyní jsou v zahraničí. Zde jsem se vždy naučil něco nového a zajímavého.

   

  * Lidi vždycky známe, ne víme. - Znám jednoho muže, který je vysoký dva metry. Znám ženu, které je 100 let. Je to můj přítel, známe se hodně dlouho.

  Ale - Vím, kdo to je. Vím, kolik je 5 + 3. Vím, jak najít cestu. Vím, co si myslíš.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More