Site Feedback

Kelionė į Miuncheną

 

Aš tikslai nežinojau apie ką galėčiau rašyti, bet vis dar norėjau praktikuotis savo lietuvių kalbą. Todėl aš nusprendžiau rašyti apie tai, kada aš apsilankiau Miunchene.

Trejus metus nebepamatę vienas kito, mes su drauge pagaliau vėl susitiktumėme Miunchene. Ji JAV gyvenanti vokietė, ir mes susipazinome studijuodami Rusijoje. Nuo tada mes turėjome labai stiprią draugystę, tačiau paskutiniuosius trejus metus nebebuvo galimybė vėl susitikti... kol prieš du savaitgalius! Draugė man pasiūlė susitikti Miunchene, su kuriuo aš sutikau, kadangi aš ten dar niekada nebuvau buvęs ir Miunchenas visai arčiau Amsterdamo negu Amerika.

Aišku, kad buvo labai malonu vėl su ja susitikti. Ji buvo kartu su savo dabartiniu vaikinu, ir jis man buvo kietas. Mes labai gerai paleidome laiką, ypač nes vyksta pasaulio čempionatas ir galėjome kiekvieną vakarą žiūrėti rungtynių. Mano dideliam skausmui, dėl susitikimo, aš negalėjau pažiūrėti Olandijos legendinią pergalę prieš Ispaniją: per rungtynes aš sedėjau autobuse pakeliui Miunchenan. Vis dėlto, buvo verta jas praleisti. Ne tik buvo malonu vėl matyti mano draugę, bet ir Miunchenas labai gražus miestas, ir man labai patiko po jį pasivaikščioti. Aš ypač patariu Anglų sodą, tai milžiniškas parkas kur galima gerai pailsėti. Tiesą sakant, Miunchenas man labiau patiko už Berliną, tai buvo gana netikėta.

----------------

Aš truputį bandžiau 'žaisti' su dalyviais, tikiuosi, kad man pavyko juos gerai pavartoti. Būsiu labai dėkingas už pataisymus. :)

Share:

 

2 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

   

  Kelionė į Miuncheną

  Aš tiksliai nežinojau, apie ką galėčiau rašyti, bet vis dar (/vis tiek) norėjau praktikuotis savo lietuvių kalbą. Todėl aš nusprendžiau parašyti apie tai, kadaip aš apsilankiau Miunchene.

  Trejus metus nebepamatę vienas kito, mes su drauge pagaliau vėl susitiktumėome Miunchene. Ji yra JAV gyvenanti vokietė, o ir mes susipazžinome studijuodami Rusijoje. Nuo tada mes turėjome labai stiprią draugystę labai artimai draugavome (negalima pažodžiui versti į lietuvių kalbą "we had a very strong relationship"), tačiau paskutiniuosius trejus metus nebebuvo galimybės vėl susitikti... kol prieš du savaitgalius! Draugė man pasiūlė susitikti Miunchene, su kuriuo ir aš sutikau, kadangi aš ten dar niekada nebuvau buvęs ir Miunchenas yra žymiai visai arčiau Amsterdamo negu Amerika.

  Aišku, kad buvo labai malonu vėl su ja susitikti. Ji buvo kartu su savo dabartiniu vaikinu, ir jis man buvo (/pasirodė) kietas. Mes labai gerai praleidome laiką, ypač nes vykstao pasaulio čempionatas ir galėjome kiekvieną vakarą žiūrėti rungtynes. Mano dideliam skausmui (/nusivylimui), dėl susitikimo, aš negalėjau pažiūrėti Olandijos legendinės pergalęės prieš Ispaniją: per rungtynes aš seėdėjau autobuse pakeliui Miunchenan (/į Miuncheną). Vis dėlto, buvo verta jas praleisti. Ne tik buvo malonu vėl pamatyti mano draugę, bet ir Miunchenas man pasirodė labai gražus miestas, ir man labai patiko po jį pasivaikščioti. Aš ypač patariu aplankyti Anglų sodą,: tai milžiniškas parkas, kur galima gerai pailsėti. Tiesą sakant, Miunchenas man labiau patiko už Berliyną, tai buvo gana netikėta.

  ----------------

  Aš truputį bandžiau 'žaisti' su dalyviais, tikiuosi, kad man pavyko juos gerai pavartoti. Būsiu labai dėkingas už pataisymus. :)

  Kelionė į Miuncheną

  Aš tiksliai nežinojau apie ką galėčiau rašyti, bet vis dar norėjau praktikuotis savo lietuvių kalbą. Todėl aš nusprendžiau parašyti apie tai, kada kaip aš apsilankiau Miunchene.

  Trejus metus nebepamatę vienas kito, mes su drauge nusprendėme, pagaliau vėl susitikti Miunchene. Ji yra JAV gyvenanti vokietė, ir  o mes susipazinome studijuodami Rusijoje. Nuo tada mes turėjome labai stiprią draugystę, tačiau paskutiniuosius trejus metus nebebuvo galimybės vėl susitikti... kol prieš du savaitgalius! Draugė man pasiūlė susitikti Miunchene, su kuriuo ir aš sutikau, kadangi aš ten dar niekada nebuvau buvęs ir Miunchenas visai yra žymiai arčiau Amsterdamo negu Amerika.

  Aišku, kad buvo labai malonu vėl su ja susitikti. Ji buvo kartu su savo dabartiniu vaikinu, ir jis man buvo pasirodė  kietas.( Mes labai gerai paleidome laiką, ypač nes vyksta vyko pasaulio čempionatas ir galėjome kiekvieną vakarą žiūrėti rungtyniųnes. Mano dideliam skausmui, dėl susitikimo, aš negalėjau pažiūrėti pamatyti Olandijos legendinę pergalę prieš Ispaniją: per rungtynes aš seėdėjau autobuse pakeliui į Miunchenaną. Vis dėlto, buvo verta jas praleisti. Ne tik taip buvo malonu vėl pamatyti mano draugę, bet ir pamačiau, kad Miunchenas yra labai gražus miestas, ir man labai patiko po jį pasivaikščioti. Aš ypač patariu aplankyti Anglų sodą, tai milžiniškas parkas kur galima gerai pailsėti. Tiesą sakant, Miunchenas man labiau patiko už Berliną, tai buvo gana netikėta. 

   
  ----------------

  Aš truputį bandžiau 'pažaisti' su dalyviais, tikiuosi, kad man pavyko juos gerai pavartoti. Būsiu labai dėkingas už pataisymus. :)

   

   

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Lithuanian

  Show More