Site Feedback

Update a cíle na týden

Dnes večer jsem napsal zápisy ve třech jazycích, které studuju, a tak před spaním chci také napsat český zápisek. Nejposlednější už byl před týdnem a tak musí něco předložit! Ale jsem během toho týdna měl mnoho příležitostí, abych komunikoval písemně česky (také ve Skype!) s lidmi zde v Italki. Jsem za to vděčný! Teď mám na týdenní cíle, abych se učil obvyklá slova (zvláště příslovce a jejich stupně!) a dělal další s konversací a psaním. A když kdokoli mi chce pomoct, už se na to těším! :)

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Update a cíle na týden

  Dnes večer jsem napsal zápisy ve třech jazycích, které studuju, a tak před spaním chci také napsat český zápisek. Nejposlednější už byl před týdnem, a tak musím něco předložit! Ale během toho týdne jsem měl mnoho příležitostí, abych komunikoval písemně česky (také ve Skype!) s lidmi zde v Italki. Jsem za to vděčný! Teď mám na týdenní cíle, abych se učil obvyklá slova (zvláště příslovce a jejich stupně!) a dělal další s konversací a psaním. A když kdokoli mi chce pomoct, už se na to těším! :)

  Update a cíle na týden

  Dnes večer jsem napsal zápisy ve třech jazycích, které studuju, a tak před spaním chci také napsat český zápisek. Poslední (Nejposlednější) už byl před týdnem a tak musím něco předložit! Ale měl jsem během tohoto týdne měl mnoho příležitostí, abych komunikoval písemně česky (také ve Skype!) s lidmi zde na (v) Italki. Jsem za to vděčný! Teď mám na týdenní cíle, abych se naučil / učil obvyklá slova (zvláště příslovce a jejich stupňování!) a dělal další pokroky v konversaci a psaní. A jestli mi chce někdo (když kdokoli mi chce) pomoct, už se na to těším! :)

   

  Podle aktuálních pravidel českého pravopisu je: konverzace (konversace se psalo dříve)

   

  SUPER !!!   :-) 

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More