Site Feedback

Jdeme na to!

Čerstvě stvořená stránka na jednom z mnoha webů rozšířila můj sociální život na stejnojmenných sitích ještě o jednu zábavu a několik desítek minut mého cenného života při tom mi vzala... Ale každá vteřina je zase ta nová možnost stát se majitelem svého času, sebrat se a začít konečně něco dělat, podnikat... Čili náš život není až tak dlouhý a nikdy nevíme, kdy už do toho jiného světa odejdeme, a proto se musíme furt hýbat... Tak už přestaňme konečně jen žvanit a přejdeme od slov k činům, od sociálních sití do živé komunikace a spolupráce s ostatními lidmi v "realu", né přes obrazovky svých počítačů či chytých telefonů... Doufám, že mé zákládní myšlence této dlouhé zpávy budete rozumět, ať nepíšu toto všecko jen tak... ale i tak to není vůbec pro mě špatné... Takže co, pánové? Jdeme na to! :)))

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Jdeme na to!

  Nově vytvořená stránka na jednom z mnoha webů rozšířila můj sociální život na stejnojmenných sítích ještě o jednu zábavu a několik desítek minut mého cenného života mi při tom vzala. Každou vteřinu ale máme zase novou možnost stát se majitelem svého času, sebrat se a začít konečně něco dělat, podnikat. Náš život není až tak dlouhý a nikdy nevíme, kdy odejdeme do jiného světa, a proto se musíme furt hýbat. Tak už přestaňme konečně jen žvanit a přejděme od slov k činům, od sociálních sík živé komunikaci a spolupráci s ostatními lidmi v "reálu", né přes obrazovky svých počítačů, či chytrých telefonů. Doufám, že mé základní myšlence této dlouhé zprávy budete rozumět, ať nepíšu toto všecko jen tak. Ale i tak to pro mě není vůbec špatné. Takže co, pánové? Jdeme na to! :)))

   

  Čerstvé je pečivo v obchodě. :) Nebo se říká, že je čerstvo o počasí brzo po ránu (třeba v situaci, kdy je modrá obloha, bude krásný den, ale Slunko je ještě nízko, na trávě je rosa a taky je ještě relativně zima - v porovnání s tím jak bude za 2-3 hodiny. :)

   

  přejdeme - 1.os., mn.č., oznamovací způsob

  přejděme - 1.os., mn.č., rozkazovací způsob


  Je to moc pěkné! Mám z tebe radost. :) Občas ti tam chybí písmenka nebo diakritické znaménka, ale to je asi tím, jak píšeš rychle.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More