Site Feedback

Fleitos

(Mano mokytoja nori man pamokyti versti techninius tekstus nes aš visada verčiu tik pasakas arba mintis. Todėl, ji man davė trumpą tekstą apie fleitas iš Ispanijos vikipedijos. Žinau, kad galbūt šis tekstas labai neteisingas, bet tai yra mano pirmas bandymas! :D)

Fleita pavadina pučiamųjų instrumentų tipą. Dėl savo lengvos statybos, fleita galėtų būti tarp seniausių muziko instrumentų nes įvairių formų fleitos buvo rastos visose kultūrose. Fleita susideda iš paprastai medinio arba metalinio vamzdžio (arba stiklinio, kaulinio, dramblių kaulinio, porcelianinio irgi, bei plastinio,dervinio ir t.t. šiuo metu) su keleta angomis ir ruporu, kuriame garsai skamba: oras gali atvykti tiesiogiai iš muzikanto burnos (kaip skersinė fleita, Indijos bansuri arba Japonijos shakuhachi), arba (oras) gali anksčiau įkisti kanale į ruporą (kaip išilginė fleita). Keliose kultūrose, fleita yra nosimi pučiama.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Fleitos

  (Mano mokytoja nori mane pamokyti versti techninius tekstus nes aš visada verčiu tik pasakas arba mintis. Todėl, ji man davė trumpą tekstą apie fleitas iš Ispanijos vikipedijos. Žinau, kad galbūt šis tekstas labai neteisingas, bet tai yra mano pirmas bandymas! :D)

  Fleita pavadina pučiamųjų instrumentų tipą (priklauso pučiamųjų instrumentų tipiui). Dėl savo lengvos  statybos(nesudėtingos konstrukcijos), fleita galėtų būti tarp seniausių muziko instrumentų nes įvairių formų fleitos buvo rastos visose kultūrose. Fleita paprastai susideda iš paprastai medinio arba metalinio vamzdžio (arba stiklinio, kaulinio, drambliųo kaulinio, porcelianinio irgi, bei plastinio(plastikinio),dervinio ir t.t. šiuo metu) su keleta(keliomis) angomis ir ruporu, kuriame garsai skamba: oras gali atvykti (patekti) tiesiogiai iš muzikanto burnos (kaip skersinė fleita, Indijos bansuri arba Japonijos shakuhachi), arba (oras) gali anksčiau įkisti kanale į ruporą??? (kaip išilginė fleita). Keliose kultūrose, fleita yra nosimi pučiama nosimi.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Lithuanian

  Show More