Site Feedback

Güneş fırınım

Bugün kartondan, alüminyum folyosudan ve pencere camıdan kurduğum güneş fırınını bitiriyorum, ama iyi işlemiyor: sunu kaynatamam. İkinçi defa pirinç pişiriyorum: şimdi iyi; ve pirinci yiyoruz. Sadece yüz dereceye ısınıyor: sorundan mühendis arkadaşıyla bahseteceğim. Bu arkadaş insanlara farklı fırınları görülmek için güneş fırınlarının sergi günü düzenlemek istiyor, ama benim hazır değil.

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Güneş fırınım

  Bugün kartondan, alüminyum folyosudan ve pencere camından kurduğum güneş fırınını bitiriyorum, ama iyi işlemiyor: suyu kaynatamıyorum. İkinci defa pirinç pişiriyorum: şimdi iyi; ve pirinci yiyoruz. Sadece yüz dereceye kadar ısınıyor.Sorundan mühendis arkadaşıyla bahsedeceğim. Bu arkadaş insanlara farklı fırınları sergilemek için güneş fırınlarına özel günü düzenlemek istiyor, ama benimki henüz hazır değil.

  Güneş fırınım

  Bugün kartondan, alüminyum folyosudan ve pencere camından kurduğum yaptığım güneş fırınını bitiriyorum, ama iyi işlemiyor: sunu kaynatamıyorum. İkinci defa pirinci pişiriyorum: şimdi iyi oldu ve pirinci yiyoruz. Sadece yüz dereceye kadar ısınıyor: bu sorundan mühendis arkadaşlarıma bahsedeceğim. Bu arkadaş insanlara farklı fırınları görülmek göstermek (sergilemek) için güneş fırınlarına özel sergi günü düzenlemek istiyor, ama benimki henüz hazır değil.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Turkish

  Show More