Site Feedback

szkoły

To jest nudne. Chodzę do szkoły w Stanach, ale najczęściej jest to powszechnie wiadomo. Kiedy skończyć, chciałbym pójść do szkoły w Europie. Uczyć teraz o branży kulinarniej. Ale chcę uczyć angielskiego jako dnigiego języka. Dlatego właśnie uczę się języka polskiego.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  HI! :)

   

  szkołya

  To jest nudne. (I don't know what you wanted to say in it, but I think it's not good for the beginning :) I think it's better to say: "To nie jest zbyt ciekawe" ) Chodzę do szkoły w Stanach, ale najczęściej jest to powszechnie wiadomo. (Maybe you could say: "Jak większośc ludzi") Kiedy skończę, chciałbym pójść do szkoły w Europie. Uczę teraz o branży kulinarniej, ale chcę uczyć angielskiego jako dnirugiego języka. Dlatego właśnie uczę się języka polskiego.

   

  Cheers! :)

  Witaj


  szkoły Szkoła

  To jest nudne. Chodzę do szkoły w Stanach, ale najczęściej jest to powszechnie wiadomo szkoła powszechna (?). Kiedy skończyć skończę, chciałbym pójść do szkoły w Europie. Uczyć teraz o Teraz uczę się w branży kulinarniej. Ale Chcę uczyć angielskiego jako dnirugiego języka (lub języka obcego). Dlatego właśnie uczę się języka polskiego.

   

  I am not sure what are you going to express in the second sentence

  - that it is a public school? if yes - Chodzę do szkoły w Stanach, ale jest to szkoła powszechna.

  if not - the sentence should be different

   

  :) szkoły w Europie też są nudne :)

   

  Pozdrawiam

  Joanna

   

  szkoły Szkoła


  To jest nudne. Chodzę do szkoły w Stanach, ale najczęściej jest to powszechnie wiadomo (What did you want to say with this?). Kiedy skończyć skończę, chciałabym pójść do szkoły w Europie. Uczyć teraz Teraz się uczę o branży kulinarniej. Ale chcę się uczyć angielskiego jako dnigiego drugiego języka. Dlatego właśnie uczę się Właśnie dlatego się uczę języka polskiego.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More