Site Feedback

First notebook entry: Introducing myself

Панове, ще коли я був у колісці, моя бабуся читала мені казки українською. Роки минули й я став дорослим, а Україна і її певуча мова залишилася у моєму серці. я дуже хочу вивчити цю мову так щоби ніц не сковувало мені в моїх мандрах країною де залишилося моє серце назавжди! так само дуже хочу ще більш розуміти свої улюблени книжки Андруховича, Нестайко, Жадана, й тому подібних авторів.
У свою чергу, я можу навчити вас жестової мові, чии допомагати з деякімі суто-українськими помилками типу "как на меня" в російської мові.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  First notebook entry: Introducing myself

  Панове!

  Ще коли я був у колисці, моя бабуся читала мені казки українською мовою. Роки минули та й я подорослішав, а Україна і її мелодійна мова залишилася у моєму серці. Я дуже хочу вивчити цю мову, так щоб ніщо не заважало мені в моїх мандрівках країною, де залишилося моє серце назавжди! Також дуже хочу краще розуміти мої улюблені книжки Андруховича, Нестайко, Жадана та інших авторів.

  Я, зі своєї сторони, можу навчити вас жестової мови, чи допомагти з деякими помилками, притаманними українській мові, типу "как на меня" в російській мові. 

  Я исправил стилистику, поскольку она у Вас была не украинская. Успехов!

  Панове!
  Це коли я був у колисці, моя бабуся читала мені казки українською. Роки минули, та я став дорослим, а Україна та її співоча мова залишилася у моєму серці. Я дуже хочу вивчити цю мову так, щоб ніщо не стримувало мене у моїх мандрах країною, де залишилося моє серце назавжди! Також само дуже хочу ще більш розуміти свої улюблені книжки Андруховича, Нестайко, Жадана тощо.,  і тому подібних авторів.
  В свою чергу, я можу навчити вас жестової мові, чии допомогти з деякими суто-українськими певними помилками, що характерні для української, на кшталт російського «как на меня».

  First notebook entry: Introducing myself

  Панове, ще коли я був у колисці, моя бабуся читала мені казки українською. Роки минули і я став дорослим, а Україна та її співуча мова залишилася у моєму серці. Я дуже хочу вивчити цю мову так щоби ніц не сковувало мене в моїх мандрах країною де залишилося моє серце назавжди! Так само дуже хочу ще більш розуміти свої улюблени книжки Андруховича, Нестайко, Жадана, й тому подібних авторів.
  У свою чергу, я можу навчити вас жестової мові, чии допомагати з деякими суто українськими помилками типу "как на меня" в російської мові.

  First notebook entry: Introducing myself

  Панове, ще коли я був у колисці, моя бабуся читала мені казки українською. Роки минули і я став дорослим, а Україна та її співуча мова залишилася у моєму серці. Я дуже хочу вивчити цю мову так, щоби ніц не сковувало мене в моїх мандрах країною, де залишилося моє серце назавжди! Так само дуже хочу ще більш розуміти свої улюблени книжки Андруховича, Нестайко, Жадана, й тому подібних авторів.
  У свою чергу, я можу навчити вас жестової мові, чии допомагати з деякимі суто українськими помилками типу "как на меня" в російської мові.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Ukrainian

  Show More