Site Feedback

Українська та білоруська мови

Більше всього українська мова є подобна до білоруської! Але цього, нажаль, амаль не ведають ні українці, ні білоруси. Шановне паньство, хотів би у вас запитати: може хтось розмовляє на якіхсь іншіх словянських мовах? Це є для мене цікаво. Я, наприклад, добре розмовляю на польської, небагато, але також розмовляю на чеської, розумію їнші західно- та трохи півдньово-словянськи мови. Українську мову я добре розумію, але розмовляти на їй без помилок мені є ще складано, хотяж і дуже подобається !

Share:

 

5 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Українська та білоруська мови

  Більш за все українська мова схожа на білоруську! Але цього, на жаль, не розуміють ні українці, ні білоруси. Шановне панство, хотів би у вас запитати: може хтось розмовляє якимось іншими слов'янськими мовами? Це є для мені цікаво. Я, наприклад, добре розмовляю польською, трішки розмовляю на чеською, розумію їнші західно- та трохи південно-словянські мови. Українську мову я добре розумію, але розмовляти нею без помилок мені є ще складано, хоча дуже подобається!

  Українська та білоруська мови

  Більше за все українська мова схожа на білоруську. Але цього, нажаль, не розуміють ні українці, ні білоруси. Шановне паньство, хотів би у вас запитати: може хтось розмовляє на яких-небудь іншіх слов"янських мовах? Це є для мене цікаво. Я, наприклад, добре розмовляю польською, трішки знаю чеської, розумію інші західно- та південноньово-слов"янські мови. Українську мову я добре розумію, але розмовляти нею без помилок мені є ще складано, хочтяж і дуже подобається !

  Українська та білоруська мови

  Більше всього українська мова подібна до білоруської! Але цього, нажаль, не відають ні українці, ні білоруси. Шановне паньство, хотів би у вас запитати: може хтось розмовляє на якихось інших словянських мовах? Це для мене цікаво. Я, наприклад, добре розмовляю на польській, небагато, але також розмовляю на чеській (або ж без приставки "на", тоді буде "польською" "чеською", розумію інші західно- та трохи південно-словянські мови. Українську мову я добре розумію, але розмовляти на ній (замість "на ній" можна викорстати "нею") без помилок мені ще складано, хоча дуже подобається !

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Ukrainian

  Show More