Camila Lee
Katıldığın bir artistik aktiviteyi tanıt: Ben artistik aktivite çok seviyorum! Resim, fotoğraf, bale, opera, sinema, tiyatro, müze ... her şey! Sonuncusu: BANKSY. “The Street is a Canvas”. Banksy çoook seviyorum! Ama ben sinemaya sıklıkla giyiyorum, son film: The Kid (Charlie Chaplin). Bit klasik, onu izlemelisin. Ben de sık baleye gidiyorum çünkü ben aynı zamanda bir balerin. Ama, şimdi bu Covid-19 ile olay yok.
Apr 22, 2021 12:06 AM
Corrections · 6
Katıldığın bir artistik aktiviteyi tanıt: Ben artistik aktiviteleri çok seviyorum! Resim, fotoğraf, bale, opera, sinema, tiyatro, müze ... herşeyi! Sonuncusu: BANKSY. “The Street is a Canvas”. Banksy çoook seviyorum! Ama ben sinemaya sıkça giyiyorum, son film: The Kid (Charlie Chaplin). Bir klasik, onu izlemelisin. Ben de sık sık baleye gidiyorum çünkü ben aynı zamanda bir balerinim. Ama, şimdi bu Covid-19 sebebi ile etkinlik yok.
April 22, 2021
Katıldığın bir artistik aktiviteyi tanıt: Ben artistik /sanatsal aktivite çok seviyorum! Resim, fotoğraf, bale, opera, sinema, tiyatro, müze ... her şey! Sonuncusu: BANKSY. “The Street is a Canvas”. Banksy' yi çoook seviyorum! Aynı zamanda ben sinemaya da sıklıkla gidiyorum, son gittiğim film: The Kid (Charlie Chaplin). Bit bir klasik, onu izlemelisin. Bir de çoğunlukla baleye gidiyorum çünkü ben aynı zamanda bir balerinim. Ama, şimdi bu Covid-19 sebebiyle program yok.
As i understood, i tried to correct your text. Banksy 'yi ben de severim :)
April 22, 2021
Want to progress faster?
Join this learning community and try out free exercises!