Kristina

Community Tutor
Teaches
Ukrainian
Native
Speaks
English
Other
From UkraineLiving in Other, Ukraine (06:50 UTC+03:00)
About Me
italki teacher since Jan 23, 2023
Привіт! Мене звати Крістіна, мені 19 років і я з невеличкого міста на Одещині. Навчаюсь в університеті імені Т. Г. Шевченка на другому курсі за спеціальностю українська та англійська філології. Я вивчилась на стилістку. Наразі я захоплююсь історією та мовою України. Вчусь графічному дизайну та SMM. З радістю поділюсь своїми знаннями з тобою і створю дружню атмосферу!
5.0
Rating
7
Students
21
Lessons
100%
Attendance
100%
Response

Ukrainian Lessons

Trial Lesson
0 lessons completed
USD 5.00+
Розмовна українська
B2 -  C1

Conversation Practice

21 lessons completed
USD 5.00+

Availability

Based on your timezone (UTC+00:00)

3 Reviews

Will
10 Ukrainian lessons
Крістіна- це дуже терпляча репетиторка - мила, мудра та привітна людина. Вона вчителька, яка «врятувала» мою українську. У нас було декілька чудових уроків. На жаль останнім часом я був дуже зайнятий і почав сумніватися у своїх силах, щодо вивчення соловиної мови. Іноді мені дуже важко висловлюватися, і думав про те, щоб покинути справу. Минуло трохи часу і коли я не звертався на наступний урок, Крістіна переконала мене, що не треба здаватися. Вона мені допомогла зрозуміти, що процес вивчення не мусит бити лише стресовим. Треба насолоджуватися процесом і нагодою спілкування найперекраснішою мовою світу! Я їй дуже вдячний за мотивацію, щоб продовжити цю чудову пригоду. :) Вже не можу дочекатися наступних уроків!
Mar 14, 2023
Brian Shriver
1 Ukrainian lesson
Kristina is a very good teacher and an interesting person. I look forward to future lessons!
Mar 4, 2023
Will
10 Ukrainian lessons
Fantastic lesson with a fantastic teacher! Kristina is a very talented tutor, interesting and kind person and great conversationalist. I was a little nervous to practice Ukrainian after a long break, but she immediately put me at ease - the easygoing atmosphere of the lesson really helped me express myself. Kristina taught me several new, useful words and also provided suggestions and resources on how I can continue to improve. I can't wait for more lessons!
Feb 12, 2023
Your final payment will be made in USD