Trouvez des professeurs en Anglais

En ligne
Bartosz Czarnotta
Tuteur communautaire![]()
Enseigne
Polonais
Natif
Parle
Anglais
Espagnol
Philippin (tagalog)
Afrikaans
Pasjonat języka polskiego, pomagający w jego nauce od przeszło trzech lat.
Enseigne
Polonais
Natif
Parle
Anglais
Espagnol
Philippin (tagalog)
Afrikaans
Pasjonat języka polskiego, pomagający w jego nauce od przeszło trzech lat.
À propos de moi
Moi en tant que professeur
Mes leçons et ma méthode d'enseignement
De PologneLieu de résidence : Legnica, Pologne (21:17 UTC+02:00)
À propos de moi
Professeur italki depuis le 1 Sep 2023Sujets d'intérêtHistoireÉcritureFilms
Mam na imię Bartosz, mieszkam w Legnicy na południowym zachodzie Polski. Staram się pomagać innym w nauce języka polskiego wykorzystując italki. Jestem osobą cierpliwą, otwartą i wyrozumiałą. Interesuję się historią, życiem politycznym oraz uwielbiam odkrywać kultury inne od mojej.Moi en tant que professeur
Jako nauczyciel staram się by uczeń miał możliwie najszerszy kontakt z językiem. Staram się, by dać uczniowi motywację, która pozwoli mu przezwyciężyć trudności związane z nauką obcego i nowego języka. Staram pokazać się mu kulturę, która nierozerwalnie wiąże się z polszczyzną. Nauka języka to nie tylko nauka słownictwa i gramatyki. To przede wszystkim nauka kultury, w której język ma być jedynie narzędziem.Mes leçons et ma méthode d'enseignement
Moje lekcje opierają się na przekonaniu, że by opanować język trzeba nim mówić, trzeba go używać. Co za tym idzie moje zajęcia opierają się na rozmowie. Staram się wszakże dopasowywać do moich uczniów, tak by czuli się swobodnie i pewnie.Mes ressources d'enseignement
- Documents texte
- Fichier PDF
5.0
Évaluation
106
Élèves
976
Leçons
100%
Assiduité
100%
Réponse
Leçons (Polonais)
Leçon d'essai
32 leçons terminées
USD 6.00+
Zajęcia konwersacyjne/Polish conversation class
A2 - C2Pratique de la conversation849 leçons terminées
USD 8.00+
Forfait avec 10% de réduction
Porozmawiajmy po polsku/Let's talk in Polish
A1 - C2Pratique de la conversation52 leçons terminées
USD 8.00+
Forfait avec 12% de réduction
Polski! To proste/Polish! That's easy
A1 - C2Pratique de la conversation43 leçons terminées
USD 8.00+
Forfait avec 12% de réduction
Polish translation
A1 - C2Pratique de la conversation0 leçons terminées
USD 8.00+
Forfait avec 10% de réduction
Traducción a polaco
A1 - C2Pratique de la conversation0 leçons terminées
USD 8.00+
Forfait avec 10% de réduction
Disponibilité
Selon ton fuseau horaire (UTC+00:00)
80 avis
Janez Nuvak
54 leçons en Polonais
Choix du professeur
Bartosz is the best teacher I've had so far on iTalki. He is very smart and disciplined. He was correcting me and translating me unknown words in a way that in one month I made incredible progress, reaching the desired level in time. He can adjust to the method that suits you best and is able to hold interesting conversations, as he knows a lot. Hands down the best one for Polish in any case.
7 juin 2025
Bohdan Oshovskyi
140 leçons en Polonais
Choix du professeur
Prawdziwy profesjonalista, Bartosz nigdy się nie spóźnia i zawsze ma o czym porozmawiać.
Już po pierwszych zajęciach przypomniałam sobie, że mam syna.
29 janv. 2024
Olena Pshenychna
1 leçon en Polonais
Nauczyciel jest profesjonalistą. Lekcja ciekawa i owocna. Chcę kontynuować naukę języka polskiego z Panem nauczycielem.
30 sept. 2025

Emmi
172 leçons en Polonais
Choix du professeur
I have been studying with Bartosz for a while. He is kind and patient. He is thorough. I feel I have improved under his tutelage! Highly recommended!
25 nov. 2024

Dylan
1 leçon en Polonais
Good first lesson
2 oct. 2025

Jack Oshei
2 leçons en Polonais
My second lesson with Bartosz was just as good as my first. Bartosz encouraged me as I started to review the Polish cases, which I have not studied for a few years. He also helped with translations and etymology. I will certainly book another lesson with him.
26 août 2025

Leçon d'essai
USD 6.00
Les paiements seront effectués en dollars américains (USD)