Margarita
Es dzīvoju skaistā pilsētā. Mana pilsēta ir diezgan liela un moderna. Manas pilsētas ielās ir daudz koku un pilsētas dārzās ir dīķi. Dīķi ir zili, dīķi nav duļķaini. Katru pavasari pīles atlido uz šos dīķus. Cilvēku neiztriec viņas, visiem patīk tīksmināties par putniem. Vai viss ir jauki šajā pilsētā? Kāpēc es nerunāju par sevi un par maniem tuvinikiem? Tāpēc ka mana ģimene un manas draudzenes nav šeit. Kur ir viņas? Viņas ir citā pilsētā, no kuras es atbraucu. No kurienes es ēsmu? Es ēsmu no Ziemeļu galvaspilsētas. Cik ilgi es dzīvoju šeit? Otru gadu. Kā tas iznāk? Šeit es mācos. Uz kurieni es iešu pēc tam? Es paša nezinu. Es bieži un ļoti pastaigājos pilsētā un lēnām pierodu pie visā. Jāveic daudz, jāpaspēj daudz, bet negribu. Viss dabā dves: "Atpūties!" Un es gribētu visiem teikt: "Klusējiet", bet nevaru.
Feb 17, 2021 9:33 PM
Corrections · 2
Es dzīvoju skaistā pilsētā. Mana pilsēta ir diezgan liela un moderna. Manas pilsētas ielās ir daudz koku un pilsētas dārzos ir dīķi. Dīķi ir zili, dīķi nav duļķaini. Katru pavasari pīles atlido uz šiem dīķiem. Cilvēki neaiztriec viņas, visiem patīk tīksmināties par putniem. Vai viss ir jauki šajā pilsētā? Kāpēc es nerunāju par sevi un par maniem tuviniekiem? Tāpēc, ka mana ģimene un manas draudzenes nav šeit. Kur ir viņi? Viņi ir citā pilsētā, no kuras es atbraucu. No kurienes es esmu? Es esmu no Ziemeļu galvaspilsētas. Cik ilgi es dzīvoju šeit? Otro gadu. Kā tas sanācis? Šeit es mācos. Kur došos pēc tam? Es pati nezinu. Es bieži un daudz pastaigājos pilsētā un lēnām pierodu pie visa. Jāveic daudz, jāpaspēj daudz, bet negribu. Viss dabā dves: "Atpūties!" Un es gribētu visiem teikt: "Klusējiet", bet nevaru.
ļoti labi uzrakstīts! Pievērsu uzmanību "iznācis" uz "sanācis", bet tā ir tikai mana interpretācija, "iznācis" arī var lietot . "Otro gadu" jo pēc kārtas tas ir otrais gads.
April 21, 2021
Es dzīvoju skaistā pilsētā. Mana pilsēta ir diezgan liela un moderna. Manas pilsētas ielās ir daudz koku un pilsētas (dārzās) dārzos ir dīķi. Dīķi ir zili, dīķi nav duļķaini. Katru pavasari pīles atlido (uz šos dīķus) uz šiem dīķiem. (Cilvēku neiztriec viņas)? Varbūt: Cilvēkus viņas neuztrauc, visiem patīk tīksmināties par putniem. Vai viss ir jauki šajā pilsētā? Kāpēc es nerunāju par sevi un par maniem tuvinikiem? Tāpēc ka mana ģimene un manas draudzenes nav šeit. Kur ir viņas? Viņas ir citā pilsētā, no kuras es atbraucu. No kurienes es (ēsmu) esmu? Es (ēsmu) esmu no Ziemeļu galvaspilsētas. Cik ilgi es dzīvoju šeit? (Otru) Otro gadu. Kā tas iznāk? Šeit es mācos. Uz kurieni es iešu pēc tam? Es (paša) pati nezinu. Es (bieži un ļoti) bieži un daudz pastaigājos pilsētā un lēnām pierodu pie (visā) visa. Jāveic daudz, jāpaspēj daudz, bet negribu. Viss dabā dves (varbūt "dveš"? Ļoti poētiski): "Atpūties!" Un es gribētu visiem teikt: "Klusējiet", bet nevaru.
April 14, 2021
Want to progress faster?
Join this learning community and try out free exercises!
Margarita
Language Skills
English, French, German, Greek (Ancient), Italian, Latvian, Russian, Uzbek
Learning Language
English, French, German, Greek (Ancient), Italian, Latvian, Uzbek