[Deactivated user]
Українська 🇺🇦 Привіт, я хочу трохи розповісти про мій вільний час кожну неділю вранці з моєю родиною, коли ми витрачаємо наш час, працюючи в нашому саду. Ми вирощуємо багато овочів, фруктів і квітів. Наша сім'я любить працювати в саду. Цього року у нас є можливість вирощувати моркву, помідори, та капусту. Для фруктів у нас є велика яблуня та апельсинове дерево в саду. Я не знаю, чому наші дерева в моему саду ніколи не припиняють виробляти фрукти протягом усього дня. Я думаю, що ми живемо в тропічній країні. Отже, ми завжди можемо насолоджуватися свіжими фруктами щодня і ми іноді продаємо ці фрукти, тому цо ми не можемо насолоджуватися усіма ці фрукктбми. У попередні дні моя сестра не хотіла допомогти в саду, але в минулому неділю вранці, коли моя мама переконала їі що працює в саду, це весело , нарешті, моя сестра також прийшла допомогти. Моя мама дала їй великий сюрприз для моеї сестри. Моя мама показала багато красивих і барвистих квітів у саду. Моя сестра дуже здивована. Вона їі любить і раптом вона пристрасть до работи в саду, тому що тепер вона може навчитися багатьом типам красивих квітів, тому що моя сестра любить квіти. Тоді моя сестра побігла до їі спальні, щоб взяти їі мобільний телефон і повернулася до саду, щоб взяти їі фотографїі з красивими квітами тут.
Feb 18, 2021 9:19 AM
Corrections · 2
Українська 🇺🇦 Привіт, я хочу трохи розповісти про мій вільний час в кожну неділю вранці з моєю родиною, коли ми витрачаємо наш час, працюючи в нашому саду. Ми вирощуємо багато овочів, фруктів і квітів. Наша сім'я любить працювати в саду. Цього року у нас є можливість вирощувати моркву, помідори, та капусту. Для фруктів у нас є велика яблуня та апельсинове дерево в саду. Я не знаю, чому наші дерева в моєму саду ніколи не припиняють давати фрукти протягом усього дня. Я думаю, що ми живемо в тропічній країні. Отже, ми завжди можемо насолоджуватися свіжими фруктами щодня і ми іноді продаємо ці фрукти, тому що ми не можемо насолоджуватися усіма ці фруктами. У попередні дні моя сестра не хотіла допомогати в саду, але в минулу неділю вранці, коли моя мама переконала їі що працювати в саду це весело , нарешті, моя сестра також прийшла на допомогу. Моя мама зробила їй великий сюрприз. Вона показала багато красивих і барвистих квітів у саду. Моя сестра дуже здивувалася. Вона любить такі речі, і тому раптом вона відчула пристрасть до работи в саду, тому що тепер вона може вивчити багато нових видів красивих квітів через її любов до них. Тоді моя сестра побігла до їі спальні, щоб взяти мобільний телефон і повернулася до саду, аби ( аби не було два рази підряд "щоб") сфотографувати ці квіти тут. ( Take photo is not applicable to Ukrainian or Russian translation)
Привіт! Твоя українська стала значно краще. Звісно є помилки граматичні і смислові, але це вже значно краще ніж було раніше!
February 18, 2021
Want to progress faster?
Join this learning community and try out free exercises!