Sophia
Dneska ráno s mou maminkou jsme se šli na procházku s naším pejskem. To bylo skvělý! Nehledě na to, že bylo ráno a teď je říjen, bylo hezký počasí: slunečno a teplo. Ale obvykle v Rusku v říjnu máme už první sníh. Když jsme se procházeli, kecali s maminkou a se povídali o různých věci. Po procházce jsme přišli domů a já jsem začala uklízet v mém pokoje. Potom jsem udělala stories na Instagramu, protože sledující včera se mi zeptali o tom, jak se učím češtinu. Tak, dneska jsem odpovídala. Zatem jsem šla do supermarketu pro kafe a potom jsem připarovala ke zkoušce z matematiky. Teď studuji češtinu a po budu studovat anglicky. Večer budu připarovat ke zkoušce z ruštiny, podívám se na seriál a budu číst knihu.
Oct 4, 2020 12:26 PM
Corrections · 3
Dneska ráno jsme šly s mou maminkou na procházku s naším pejskem. To bylo skvělý! Nehledě na to, že bylo ráno a teď je říjen, bylo hezký počasí: slunečno a teplo. Ale obvykle máme v Rusku v říjnu už první sníh. Když jsme se procházely, kecaly jsme s maminkou a povídaly si o různých věcech. Po procházce jsme přišly domů a já jsem začala uklízet v mém pokoji. Potom jsem udělala stories na Instagramu, protože sledující se mě včera zeptali na to, jak se učím češtinu. Tak, dneska jsem odpovídala. Potom jsem šla do supermarketu pro kafe a potom jsem se připravovala na zkoušku z matematiky. Teď studuji češtinu a poté budu studovat angličtinu. Večer se budu připravovat na zkoušku z ruštiny, podívám se na seriál a budu číst knihu.
Jsi lepší a lepší 😉 Jen nevím, zda chceš opravovat do spisovné češtiny nebo hovorové, zde to máš půl na půl... Některá slova pak mají jiné koncovky. Například Dneska x Dnes, skvělý x skvělé, hezký x hezké...
October 6, 2020
Want to progress faster?
Join this learning community and try out free exercises!
Sophia
Language Skills
Czech, English, Russian, Spanish
Learning Language
Czech, English, Spanish