Austin Morgan
Günaydın arkadaşlar, Bugün erken kalktım ve ofisime gittem. Kahvaltı için sadece soğuk kahve içtim. Biraz haber okudum. Şimdi biraz Türkçe pratik yapmam lazım. Saygılar, Austin (Özmen)
May 13, 2021 6:58 AM
Comments · 7
Merhaba, eğer anadili Türkçe olanlardan düzeltme istiyorsanız gönderi yerine alıştırma kısmına yazmalısınız, burada düzeltmeler görünmüyor. Selamlar, kolay gelsin.
May 13, 2021 6:21 PM
Günaydın arkadaşlar, Bugün erken kalktım ve 'ofisime' gittim. Kahvaltıda sadece 'bir bardak' soğuk kahve içtim. Biraz haber okudum. Şimdi biraz Türkçe pratik yapmam lazım / gerekiyor. Saygılar, / Saygılarımla, Austin (Özmen) Anlamadığınız bir yer olursa lütfen sorun. Başarılar dilerim.
May 13, 2021 5:45 PM
Günaydın arkadaşlar, Bugün erken kalktım ve ofisime gittim. Kahvaltıda sadece soğuk kahve içtim. Biraz haber okudum. Şimdi biraz Türkçe pratik yapmam lazım. Saygılar Austin (Özmen) Metnini "alıştırma" olarak yazarsan insanlar onu daha kolay düzeltebilir. Yazını "Gönderi - Post" olarak paylaşırsan insanlar ona sadece yorum yapabilir.
May 13, 2021 3:02 PM
Merhaba Austin. Ben Türkçe öğretmeni Deniz. I can teach you Turkish if you want. You can visit my page. Don't hesitate to ask me a question. Take care ✌🏻
Jul 20, 2021 2:38 PM
Austin Morgan
Language Skills
English, Turkish
Learning Language
Turkish