The fee is per class, usually per hour. There are free ways to learn on here which are also great, but the most effective way is through classes.
16 de julho de 2021
0
1
Convidado
1
Yes, that's correct. You can book an hour lesson or you can book a package of lessons. The packages have either 5 or 10 lessons. Hope this helps.
16 de julho de 2021
0
1
1
Hello Peennya, yes you’ll have to pay for packages. There’s a 5 lesson package, 10 lessons and so on.
16 de julho de 2021
0
1
1
You only need to pay if you book a lesson. The amount depends on how long your lesson is.
You can also book a lesson package, which is a set of lessons, usually with a discount.
If you have any other questions, feel free to drop a message.
16 de julho de 2021
0
1
Ainda não encontrou suas respostas?
Escreva suas perguntas e deixe os falantes nativos ajudá-lo!