Hi حلا فائد ابداح :)
Usually a trial lesson has a "special" price to attract students, and the whole lesson (1 hour) should cost more than double but it's really up to the teacher and its deals/packages.
Hope it helps
4 Kasım 2019
0
0
Hâlâ cevap bulamadın mı?
Sorularını yaz ve ana dil konuşanlar sana yardım etsin!