Search from various angielski teachers...
Sarah
Som lærer du norsk? Hei, jeg bare lære norsk ved å lese korte tekster og oversette alle ord som jeg ikke forstår. Som lærer du norsk? Har du et godt tips til meg? Ha det gøy mens de lærer :)
8 cze 2013 21:32
Odpowiedzi · 2
Hei. Her i Russland gikk jeg i to år på norskkurs. Etterpå fortsatte jeg selvstendig. Jeg ser på TV, videoer på Youtube kanaler og hører på radioen (jeg skjønner ikke så mye for å være ærlig). I tillegg, pleier jeg daglig å lese et par artikler på NRKs nettside. Det klarer jeg bedre. I dag har jeg startet gratis kanalen "norsk prat" på ZELLO applikasjonen til Android. Håper å få suksess med den. Altså du burde bare bruke ALLE muligheter, synes jeg. Lykke til.
21 lipca 2013
Det er godt å gå på kurs ved vhs. Hvis du er bedre, du kann forsøke å lytte til norsk tv, f.eks. www.nrk.no. Hilsen Klaus
10 czerwca 2013
Nadal nie znalazłeś/łaś odpowiedzi?
Napisz swoje pytania i pozwól, aby rodzimi użytkownicy języka ci pomogli!

Nie przegap okazji, by nauczyć się języka w zaciszu własnego domu. Przejrzyj naszą ofertę doświadczonych korepetytorów i zapisz się na pierwszą lekcję już teraz!