Cerca tra vari insegnanti di Inglese...
Pascal Jadot
Schrift 28.06.17 Vanmorgen ben ik naar het park gegangen. Ik liep 4km van mijn jeugdherberg naar het park. Ik ging door mijn buurt, waar de jeugdherberg is, en dan over een brug naar het zuiden van Londen. Toen ben ik op het park aangekomen, ik rustte voor ongeveer een half uur uit en daarna deed ik lichaamsgewicht oefeningen in het park. Na was ik klaar met oefenen, ging ik terug naar mijn jeugdherberg. Ik had haver en kokosmelk met bosbessen, bananen, en veenbessen voor het ontbijt. Gewoonlijk heb ik haver en amandelmelk met bananen, appels, bosbessen, veenbessen, frambozen, citroen, en een beetje kaneel. Daarna heb ik een douche genomen en nu ga ik uit voor de dag.
28 giu 2017 20:43
Correzioni · 2

Schrift 28.06.17

Vanmorgen ben ik naar het park gegaan. Ik liep 4km van mijn jeugdherberg naar het park. Ik ging door mijn buurt, waar de jeugdherberg is, en dan over een brug naar het zuiden van Londen. Toen ben ik in het park aangekomen, ik rustte voor ongeveer een half uur uit en daarna deed ik lichaamsgewicht oefeningen in het park. Nadat* ik klaar was met oefenen, ging ik terug naar mijn jeugdherberg/hostel. Ik had haver en kokosmelk met bosbessen, bananen, en veenbessen als ontbijt. Gewoonlijk heb ik haver en amandelmelk met bananen, appels, bosbessen, veenbessen, frambozen, citroen, en een beetje kaneel. Daarna heb ik een douche genomen en nu ga ik eropuit** voor de dag.

*Na wordt vaak gevolgd door een zelfstandig naamwoord (a noun/ un nom) 
**Eropuit gaan/eropuit trekken betekent ongeveer hetzelfde als uitgaan. 

28 giugno 2017
Vuoi progredire più velocemente?
Unisciti a questa comunità di apprendimento e prova gli esercizi gratuiti!

Non perdere l'opportunità di imparare una lingua comodamente da casa tua. Esplora la nostra selezione di insegnanti di lingue esperti e iscriviti subito alla tua prima lezione!