Hi حلا فائد ابداح :)
Usually a trial lesson has a "special" price to attract students, and the whole lesson (1 hour) should cost more than double but it's really up to the teacher and its deals/packages.
Hope it helps
4 novembre 2019
0
0
Non hai ancora trovato le tue risposte?
Scrivi le tue domande e lascia che i madrelingua ti aiutino!