[此账号已停用]
The exact cost of a lesson I got that the trial lessons cost 35 nis I want to ask if one lesson cost that or the whole lessons
2019年11月4日 20:26
回答 · 2
Thanks
2019年11月4日
Hi حلا فائد ابداح :) Usually a trial lesson has a "special" price to attract students, and the whole lesson (1 hour) should cost more than double but it's really up to the teacher and its deals/packages. Hope it helps
2019年11月4日
还未找到你的答案吗?
把你的问题写下来,让母语人士来帮助你!