Toby Berrett
Kiedy podróżuję, nie lubię samochodów. Wolę transport publiczny, na przykład pociągi, autobusy czy tramwaje, ale lubię spacerować i jeździć na rowerze bo są dobre dla zdrowia i środowisko i też przyjemniejszy.
Jun 14, 2021 11:28 AM
Corrections · 4
Kiedy podróżuję nie lubię samochodów. Wolę transport publiczny, na przykład pociągi, autobusy, czy tramwaje. Lubię też spacerować i jeździć na rowerze, ponieważ jest to dobre dla zdrowia i środowiska, a także przyjemniejsze.
Hej. Niewiele błędów w Twojej wypowiedzi . Wszystko zrozumiałem. Napisałem to zdanie tak, jakbym ja miał to powiedzieć, żeby brzmiało naturalnie. Dobra robota !
June 15, 2021
Kiedy podróżuję, nie lubię samochodów, wolę transport publiczny, na przykład pociągi, autobusy czy tramwaje. Lubię też spacerować i jeździć na rowerze bo to dobre dla zdrowia, środowiska i też przyjemniejsze.
June 22, 2021
Kiedy podróżuję, nie lubię samochodów. Wolę transport publiczny, na przykład pociągi, autobusy czy tramwaje. Lubię spacerować i jeździć na rowerze bo są dobre dla zdrowia i środowiska i też przyjemniejsze.
June 15, 2021
Want to progress faster?
Join this learning community and try out free exercises!