Saya Ussenbek
Ben aslında çok müzik dinliyorum. Bir şeylerdi unutmak için yoksa dans etmek için ve uyumak için de dinliyorum.İnsan hayatta yaşarken her günü kütü ve iyi haberler alabilir. Aynı zamanda biz müzikten canımız istediği hisleri alabiliriz. İyi günlerde dans ediyoruz, kütü günde müzik dinleyerek alıyoruz. Ve müzik bu anda insanların duygusuyla çok bağlantılı. İnsan bir müziği dinlerken çok eski hatıralarını hatırlayabilir, bazen annesinin en sevdiği müzik yoksa eski sevgilisiyle ilgili olabilir. Ben müziği ruh halime göre dinliyorum.Ama en çok “Biz hiç beceremedik” ve çukurun müzikleri dinliyorum.
Nov 15, 2023 10:58 AM
Corrections · 2
Invitee
1
Ben aslında çok müzik dinliyorum. Bir şeyleri unutmak için ya da dans etmek için, uyumak için de dinliyorum.İnsan yaşarken her gün kötü veya iyi haberler alabilir. Aynı zamanda biz müzikten canımızın istediği hisleri alabiliriz. İyi günlerde dans ediyoruz, kötü günde müzik dinleyerek ağlıyoruz. Ve müzik bu anda insanların duygusuyla çok bağlantılı. İnsan bir müziği dinlerken çok eski anları hatırlayabilir, bazen annesinin en sevdiği müziği, ya da eski sevgilisiyle ilgili bir hatıra olabilir. Ben müziği ruh halime göre dinliyorum.Ama en çok “Biz hiç beceremedik” ve çukurun müziklerini dinliyorum.
İnsan bir müziği dinlerken çok eski anları hatırlayabilir, bazen annesinin en sevdiği müziği, ya da eski sevgilisiyle ilgili bir hatıra olabilir. Тут немного по смыслу не связное предложение. Человек, слушая музыку может вспомнить очень давние моменты, иногда это любимая песня мамы, а иногда воспоминания, связанные с бывшей любовью.
November 15, 2023
Want to progress faster?
Join this learning community and try out free exercises!