Muhammad
Bence kredi kart bir güzel icat, ancak bazılar onu doğru düzgün kullanmıyorlar. Ama eğer sorumluysanız, onun avantajları nakıt paradan çok daha ağır basar. İlk olarak, kredi kart uygundur çünkü nakıtsız olduğunuza rağmen her şeyi satın alabilirsiniz: sadece plastik bir kartla! Aynı zamanda, kredi şirketi bazen size indirimleri verebilir. Ek olarak, eğer mübayaanızda her problem varsa, para iadesi nispeten kolaydır. Ama bana göre eğer sorumsuzca davransanız, onun zararları daha fazladır.
Dec 24, 2022 9:53 PM
Corrections · 5
1
Bence kredi kartı güzel bir icat, ancak bazıları/bazı insanlar onu doğru düzgün kullanmıyorlar. Ama eğer bilinçliyseniz/bilinçli bir şekilde kullanırsanız, onun avantajları nakit paraya /nakit paranın avantajlarına ağır basar. İlk olarak, kredi kartı kullanışlıdır/pratiktir çünkü yanınızda/üzerinizde nakit olmamasına rağmen/ yanınızda nakit olmasa bile/ nakit taşımasanız bile her şeyi/herhangi bir şeyi kolayca satın alabilirsiniz. Sadece plastik bir kartla! Aynı zamanda, bazen bazı kredi şirketleri size indirim yapabilir/sağlayabilir. Buna ek olarak/ayrıca, eğer aldığınız ürünle ilgili bir problem olursa, /aldığınız ürünle ilgili bir problem olması halinde, para iadesi nispeten kolaydır. Ama bana göre eğer sorumsuzca/bilinçsizce davranırsanız/hareket ederseniz,( bilinçsiz davranmanız halinde) onun zararları daha fazladır./bu size çok daha pahalıya patlayabilir.
December 25, 2022
1
Bence kredi kart güzel bir icat, ancak bazıları onu doğru düzgün kullanmıyorlar. Ama eğer sorumluluk sahibiyseniz, onun avantajları nakıt paradan çok daha ağır basar. İlk olarak, kredi kart avantajlıdır çünkü nakıtsız olmanıza rağmen her şeyi satın alabilirsiniz: sadece plastik bir kartla! Aynı zamanda, kredi şirketi bazen size indirimleri verebilir. Ek olarak, eğer mübayaanızda her problem varsa, para iadesi nispeten kolaydır. Ama bana göre eğer sorumsuzca davranırsanız, onun zararları daha fazladır.
December 25, 2022
Want to progress faster?
Join this learning community and try out free exercises!