Camila Lee
“Ülkende nesli tükenmekte olan türler neler? Onları nasıl koruyorsunuz?” Aman Tanrım! Çok var! O kadar üzücü ki Brezilya'yım bugünlerde hala çevreyi önemsemiyorlar. Mevcut hükümetten ve iş adamlarından bahsediyorum. Güney Amerika panter risk altında olan bir panterdir. Güney Amerika panter çok güzel! Siyah değil, siyah yuvarlak benekli altın.
Apr 28, 2021 9:30 AM
Corrections · 4
1
“Ülkende nesli tükenmekte olan türler nelerdir? Onları nasıl koruyorsunuz?” Aman Tanrım! Çok var! O kadar üzücü ki, Brezilyalıyım ve bugünlerde hala çevreyi önemsemiyorlar. Mevcut hükümetten ve iş adamlarından bahsediyorum. Güney Amerika panteri risk altında olan bir kedi türüdür. Güney Amerika panteri çok güzeldir! Tam siyah değil, siyah, yuvarlak benekli, altın rengindedir.
Eğer merak ettiğiniz, anlamadığınız bir yer olursa lütfen sorun. Başarılar dilerim!
May 12, 2021
1
“Ülkende nesli tükenmekte olan türler neler? Onları nasıl koruyorsunuz?” Aman Tanrım! Çok var! O kadar üzücü ki... Brezilyalıyım. Bugünlerde çevreyi hâlâ önemsemiyorlar. Mevcut hükümetten ve iş adamlarından bahsediyorum. Güney Amerika panteri risk altında olan bir tür. Güney Amerika panteri çok güzel! Tam olarak siyah renkli değil. Siyah yuvarlak benekli altın renginde.
Bilgilendirici bir yazı olmuş. Ufak tefek hatalar vardı. Doğal olacak şekilde düzelttim. İyi şanslar (:
April 28, 2021
Want to progress faster?
Join this learning community and try out free exercises!