Rafael
Nie mam wieloma aplikacji w moim komórki. Ale lubię niektóre... Na uczyć język polskiego, mam dwie aplikacje: Duolingo i LingQ. A oczywiście, "Kindle" jest też dla mnie bardzo ważne, bo muszę dużo czytać. Ja też kocham oglądać dużo film na Youtube, ale wiem, że to nie jest bardzo dobrze. W sumie, najważniejsze aplikacje w moim komórki są: Duolingo, LingQ, Youtube i Kindle.
Sep 26, 2021 10:26 AM
Corrections · 5
Hi Rafael, My name is Grzegorz. I’m polish native speaker and mechanical designing engineer. If you are interested in Polish-English exchange just let me know on PM :)
October 1, 2021
Nie mam wielu aplikacji w mojej komórce, ale lubię niektóre... Do nauki języka polskiego mam dwie aplikacje: Duolingo i LingQ. Oczywiście "Kindle" jest też dla mnie bardzo ważne, bo muszę dużo czytać. Kocham oglądać dużo filmów na Youtube, ale wiem, że to nie jest zbyt dobre. W sumie, najważniejsze aplikacje w mojej komórce to: Duolingo, LingQ, Youtube i Kindle.
September 27, 2021
Nie mam wielu aplikacji w mojej komórce. Ale lubię niektóre... Do nauki język polskiego, mam dwie aplikacje: Duolingo i LingQ. "Kindle" jest też dla mnie bardzo ważne, bo muszę dużo czytać. Lubię też oglądać filmy na Youtube, ale wiem, że to nie jest zbyt dobre. W sumie, najważniejsze aplikacje w moim komórki są: Duolingo, LingQ, Youtube i Kindle. dobra robota ;-)
September 26, 2021
Want to progress faster?
Join this learning community and try out free exercises!