[Deleted]
The exact cost of a lesson I got that the trial lessons cost 35 nis I want to ask if one lesson cost that or the whole lessons
Nov 4, 2019 8:26 PM
Answers · 2
Thanks
November 4, 2019
Hi حلا فائد ابداح :) Usually a trial lesson has a "special" price to attract students, and the whole lesson (1 hour) should cost more than double but it's really up to the teacher and its deals/packages. Hope it helps
November 4, 2019
Still haven’t found your answers?
Write down your questions and let the native speakers help you!