Muhammad
Merhaba! Benim adım Muhammad ve tanıştığımıza çok memnun oldum. Ben otuz yaşındayım ve evliyim. Eşimle beraber Tampa’da oturuyoruz. Tampa Florida’da çok güzel bir şehir. İstanbul gibi birçok sahiller var. Bizim çocuklarımız yok, ama muhtemelen daha sonra. Ben bir doktorum ve hastanede çalışıyorum. Benim işimi çok seviyorum, çünkü iş arkadaşlarınım çok kibardirlar ve iş yerinim çok güzeldir. Ben Türkçe öğrenmek istiyorum çünkü iki ay sonra, bir tatilim var ve Türkiye’ye seyahat edeceğim. O zamana kadar Türkçe konuşabiliyorum, çok mutlu olacağım!
Nov 10, 2022 3:33 AM
Corrections · 4
Merhaba! Benim adım Muhammad ve tanıştığımıza çok memnun oldum. Ben otuz yaşındayım ve evliyim. Eşimle beraber Tampa’da oturuyoruz. Tampa Florida’da çok güzel bir şehir. İstanbul gibi birçok sahili var. Bizim çocuğumuz yok, ama muhtemelen daha sonra. Ben bir doktorum ve hastanede çalışıyorum. Ben işimi çok seviyorum, çünkü iş arkadaşlarım çok kibardirlar ve iş yerim çok güzel. Ben Türkçe öğrenmek istiyorum çünkü iki ay sonra, bir tatilim var ve Türkiye’ye seyahat edeceğim. O zamana kadar Türkçe konuşabilmeliyim , çok mutlu olacağım!
November 13, 2022
Merhaba! Benim adım Muhammad, tanıştığımıza çok memnun oldum. Ben otuz yaşındayım ve evliyim. Eşimle beraber Tampa’da oturuyoruz. Tampa Florida’da bulunan çok güzel bir şehirdir. İstanbul'da da bulunduğu gibi birçok sahili vardır. Bizim çocuğumuz yok ama ileride olacağını umuyoruz. Ben bir doktorum ve hastanede çalışıyorum. Ben işimi çok seviyorum çünkü iş arkadaşlarım çok kibar ve iş yerim çok güzeldir. Ben Türkçe öğrenmek istiyorum çünkü iki ay sonrasına bir tatil planım var ve bu sebeple Türkiye’ye seyahat edeceğim. O zamana kadar Türkçe konuşmayı öğrenebilirsem çok mutlu olacağım!
November 10, 2022
Want to progress faster?
Join this learning community and try out free exercises!