Line (*^ω^*)/
Please write the lyrics of songs Please write me the lyrics of these 2 songs: 1) https://www.youtube.com/watch?v=1OrLy8SUspk 2) https://www.youtube.com/watch?v=xDBoZpVIQDo Thank you! :)
Nov 28, 2016 11:32 PM
Answers · 3
1) Her zaman seni soğuktan korur. Yağmurda sana ev olurum. Düşerken sana destek olurum. En zor anında yanında, aile. Yanında olurum isteyince. Gönlümde her zaman sen varsın. Dinlerim yüreğinin sesini. Yaşam kavgasında yanımda, aile. Benim için aile. Yürekler hep birlikte. Sevgiyle çarpıyor. İzler sevgi seni her yerde. Soğuklardan seni sahipleniyor, aile.. Gönlümde hep sana bir yer var. Tam yanımda, Dinlerim yüreğinin sesini. Yaşam kavgasında yanımda aile. Burada, aile, ailen.
November 29, 2016
2) Eskiden böyle hissetmedim. Bende tuhaf hisler uyandırıyor. Yaşamda özgürlükten başka şeyler var. Kalbim böyle hızlı çarpmadı. Senden önce onu düşünüyorum. Onu mutlu görmek istiyorum. Hayatımda ilk defa biri beni çok seviyor. Bunu ilk defa hissediyorum. Hayatımda bu çok müthiş şey, rüyadan da güzel. Bunu ilk defa hissediyorum. Benim içimi ısıtıyor. Gülüşü başımı döndürüyor ve. Bu duygular çok garip geliyor. Bunu nasıl aşk. Çılgınca, çok zor bir şey bu, konuşamıyorum. Ben hiç böyle hissetmedim. Hayal bile edemezdim. Hiç böyle bir şey hissetmedim.
November 29, 2016
Still haven’t found your answers?
Write down your questions and let the native speakers help you!
Line (*^ω^*)/
Language Skills
Chinese (Mandarin), Chinese (Taiwanese), English, Japanese, Korean, Norwegian
Learning Language
Chinese (Mandarin), Chinese (Taiwanese), Korean