鲜于叔明
Czy ktoś może mi pomóc w transkrypcji tego, co mówią? Film: Rango (2011) 1080p - Dubbing pl https://www.cda.pl/video/1700911c7 34:19 Widzieliście to? 34:20 Załatwił(??) ptaszka, ..(???) (???) (Proszę o całą dokładną transkrypcję tej części, z góry dziękuję!) 34:28 Załatwił(??) go jedną kulką. 36:05 Kto kontroluje wodę, ten kontroluje całą (??) Szukam również pliku z polskimi napisami (w formacie .srt/.sub, itp.) do filmu "rango", ale wydaje mi się, że napisy we wszystkich plikach, które można pobrać z poniższych stron, nie zgadzają się z tym, co mówią w filmie https://www.cda.pl/video/1700911c7 .. https://www.opensubtitles.org/en/moviename-rango/sublanguageid-pol https://opensubtitles.co/Rango-2011-Subtitles http://www.napiprojekt.pl/napisy-19073-Rango-(2011) Moje pytania brzmią więc: 1) Czy ktoś może mi powiedzieć skąd można pobrać napisy do tego filmu?????
Dec 28, 2017 9:20 AM
Answers · 5
Co do pozostałych pytań, niestety nie znam innych stron z napisami - zwykle korzystam z Napiprojekt
December 28, 2017
- Załatwił ptaszka. A co... a co na to felczer? - Jak to co? Padlina. - Kurde, trzeba to wrzucić na ruszt. - Załatwił go jedną kulką. (Postać używa dziwnego akcentu, można to napisać "...jedno kulko" , ale to oczywiście nie będzie poprawnie po polsku :) - Kto kontroluje wodę, ten kontroluje całą resztę. Ale pan przecież to wie, jest pan prawdziwym synem Dzikiego Zachodu.
December 28, 2017
2) Czy istnieje/-ą jaka/-ieś strona/-y internetowa/-e, na której/-ych można pobierać *POLSKIE* filmy z *POLSKIMI* napisami w celu umożliwienia osobom uczącym się języka poprawienia ich rozumienia ze słuchu? Np. na tej stronie: http://www.tvp.pl/dostepnosc, "W programie telewizyjnym takie pozycje programowe są oznaczone symbolem N.", ale jeśli klikniesz na link na stronie http://www.tvp.pl/program-telewizyjny?offset=0 i przejdziesz do strony https://vod.tvp.pl/website/na-dobre-i-na-zle,8514270, nie znajdziesz żadnego przycisku do wyświetlania napisów?? 3) Czy ktoś ma doświadczenia w użyciu konwertera mowy na tekst jako np. https://skrybot.pl?? Ale to nie jest za darmo.. czy jest w internecie jakiś darmowy program do zamiany mowy na tekst??? Z góry dziękuję!! 鲜于叔明
December 28, 2017
Still haven’t found your answers?
Write down your questions and let the native speakers help you!
鲜于叔明
Language Skills
Chinese (Mandarin), English
Learning Language
English