Marwa Rashwan
Güneş odama giriş. Oğlumun gülümse. Annemi yüzü. Sü renklerinde bir resim çizyorum. Kardeşimdan telefonu araması. Bu ve gibi hayatım büyük farklar yapar.
Nov 8, 2021 3:37 PM
Corrections · 7
Güneşin odama girişi. Oğlumun gülümsemesi. Annemin yüzü. Su renklerinde bir resim çiziyorum. Kardeşimden gelen telefonu araması. Bunlar gibi şeyler hayatımda büyük farklar yaratır.
Çok güzel :)
November 8, 2021
Güneşin odama girişi. Oğlumun gülüsu. Annemi yüzü. Sü renklerinde bir resim çizmek. Kardeşimden telefon araması. Bu ve gibi hayatım büyük farklar yapar.
November 9, 2021
Soru hayatımızdaki küçük mutluluklar hakkında değil. Yaptığınız bir değişiklik olmalı. Yani her şey aynı şekilde giderken, her gün her şeyi aynı şekilde yaparken bir gün bir şeyi farklı yapıyorsunuz ve bu önemli farklara neden oluyor. Mesela eskiden çok az uyuyordunuz, bir saat fazla uyumaya başladınız ve daha verimli çalışmaya başladınız; çok kola içiyordunuz, bıraktınız ve sağlığınız düzeldi vb. Güneş odama giriş. Oğlumun gülümse. Annemi yüzü. Sü renklerinde bir resim çizyorum. Kardeşimdan telefonu araması. Bu ve gibi hayatım büyük farklar yapar.
November 11, 2021
Want to progress faster?
Join this learning community and try out free exercises!