yasmine saeed
1-Ben Mısır'da yaşıyorum 2-Insan kaynakların uzmanı olarak çalışıyorum 3-Türkçeyi çok seviyorum ama hâlâ Türkçe iyi konuşamıyorum 4- köpekleri seviyorum 5- yeni Bir ülkeye gitmek istiyorum. 6- farklı kültürleri görmek istiyorum. 7- yeni bir dil öğrenmek istiyorum ama hangi dil ,bilmiyorum. 8- spor yapmayı seviyorum 9- şarkı söylemeyi seviyorum. 10 - hayatımda çok iyi ve yeni insanlara ihtiyacım var .
May 3, 2023 10:36 PM
Corrections · 2
1-Ben Mısır'da yaşıyorum 2-İnsan kaynakları uzmanı olarak çalışıyorum 3-Türkçeyi çok seviyorum ama hâlâ iyi konuşamıyorum 4- köpekleri seviyorum 5- yeni bir ülkeye gitmek istiyorum. 6- farklı kültürleri görmek istiyorum. 7- yeni bir dil öğrenmek istiyorum ama hangi dil, bilmiyorum. (Korece olabilir) 8- spor yapmayı seviyorum 9- şarkı söylemeyi seviyorum. 10 - hayatımda çok iyi ve yeni insanlara ihtiyacım var . Yazarken Word'de Türkçeyi seçerseniz (ve dil desteği yüklüyse) yazım hatalarınızı düzeltir ya da altını çizer. Böylece daha kolay yazım hatalarınızı düzeltebilirsiniz.
Güzel olmuş, elinize sağlık. Başarılar, kolay gelsin.
May 24, 2023
"1-Ben Mısır'da yaşıyorum 2-İnsan kaynakları uzmanı olarak çalışıyorum 3-Türkçeyi çok seviyorum ama hâlâ Türkçeyi iyi konuşamıyorum 4- köpekleri seviyorum 5- yeni Bir ülkeye gitmek istiyorum. 6- farklı kültürleri görmek istiyorum. 7- yeni bir dil öğrenmek istiyorum ama hangi dili öğreneceğimi bilmiyorum. 8- spor yapmayı seviyorum 9- şarkı söylemeyi seviyorum. 10 - hayatımda çok iyi ve yeni insanlara ihtiyacım var ."
May 4, 2023
Want to progress faster?
Join this learning community and try out free exercises!