Patricia
Poslední týden jsem sledovala ten film "Rebelové". Chtěla jsem to vidět na dlouhou čas (nebo dobu?), ale byl těžké to najít. Konečně, je to na Netflix. Film se mi líbil, protože mám moc ráda muzikály. Taky ráda se učím česky skrz písní. Když poslouchám novou píseň, přidávám to do Spotify. To je o klukovi a holce kteří se o sebe zajímají. Rok je 1968. Ona je studenkta a on je voják. On má strach ale ona to nevěděla. Neřeknu co bude dál protože spoilers :) Film doporučuju! Prosím opravte mé chyby. Děkuju!
Feb 27, 2021 7:31 AM
Corrections · 4
Minulý týden jsem sledovala film "Rebelové". Dlouho jsem ho chtěla vidět, ale bylo těžké ho najít. Konečně, je na Netflix. Film se mi líbil, protože mám moc ráda muzikály. Taky se ráda učím česky prostřednictvím písní. Když poslouchám novou píseň, přidávám si ji do Spotify. Je to o klukovi a holce, kteří se o sebe zajímají. Je rok 1968. Ona je studentka a on je voják. On má strach, ale ona to neví. Neřeknu co bude dál, protože spoilers (nechci narušit Váš zážitek?) :) Film doporučuju! Prosím opravte mé chyby. Děkuju!
Hi Patricia! Your Czech is great 🙂
February 27, 2021
Minulý týden jsem se dívala na film "Rebelové". Chtěla jsem ho vidět už dlouho (nebo delší dobu?), ale bylo těžké ho najít. Konečně jsem ho našla na Netflixu. Film se mi líbil, protože mám moc ráda muzikály. Taky se (second position of the reflexive SE) ráda učím česky skrz písně. Když poslouchám(slyším) novou píseň, přidávám(přidám) jí do Spotify. Film je o klukovi a o holce, kteří se o sebe zajímají. Rok je 1968. Ona je studentka a on je voják. On má strach, ale ona to neví. Neřeknu co bude dál protože by to byl spoiler :) Film doporučuju! Prosím opravte mé chyby. Děkuju!
March 1, 2021
Want to progress faster?
Join this learning community and try out free exercises!