Polish teacher Czesław

Czesław

Community Tutor
Teaches
Polish
Native
Speaks
English
Other
Język polski nie gryzie!
From PolandLiving in Gliwice, Poland (18:09 UTC+02:00)
About Me
italki teacher since Aug 21, 2023
Interest topicReadingSports & FitnessLegal Services
Nazywam się Czesław, mam 48 lat i pochodzę z południowej Polski. Pasjonuję się sportem, polityką oraz lubię czytać książki. W pracy wykorzystuję język obcy więc znane mi są trudności towarzyszące samodzielnej nauce języka obcego. Być może język polski wydaje się trudny, jednak postaram się sprawić, żeby nie sprawiał większych trudności. My name is Czeslaw, I am 48 years old and come from southern Poland. I am passionate about sports, politics and enjoy reading books. I use a foreign language at work so I am familiar with the difficulties that accompany learning a foreign language on my own. Perhaps the Polish language seems difficult, but I will try to make it less difficult.
5.0
Rating
19
Students
105
Lessons
100%
Attendance
100%
Response

Polish Lessons

Trial Lesson
4 lessons completed
USD 5.00+
Pokonwersujmy po polsku!
A1 -  C1

Conversation Practice

101 lessons completed
USD 6.00+
Package with 12% off

Availability

Based on your timezone (UTC+00:00)

6 Reviews

Student David
David
2 Polish lessons
Had a really good first class with Czesław- the first of many more hopefully! Very approachable and easy to talk to and non-judgemental of my many, many mistakes.
Jun 30, 2024
Student Sasha Volokh
Sasha Volokh
2 Polish lessons
We had a great chat; this was very good for practicing my Polish conversational skills in preparation for my upcoming trip.
Mar 4, 2024
Student Sasha Volokh
Sasha Volokh
2 Polish lessons
We had a great conversation and I got a lot of good practice.
Feb 22, 2024
Student Katerina Duhina
Katerina Duhina
52 Polish lessons
Uczę się z Czesłavem już dwa miesiące i widzę, jak z każdą lekcją rośnie mój poziom językowy!🔥 Czesłav jest bardzo uważnym nauczycielem i stale poprawia moje błędy, dzięki czemu przestaję popełniać błędy w użyciu zaimków i końcówek czasowników. Dzięki wykładom dowiaduję się wiele o kulturze i historii Polski i już po prostu zakochałam się w polskim kinie!😍 Gorąco polecam Czesłava jako nauczyciela i wspaniałego rozmówcę! 🔥
Feb 15, 2024
Student Katerina Duhina
Katerina Duhina
52 Polish lessons
Czesław ma talent do nauczania. Zawsze uważnie słucha i poprawia wszystkie błędy, dzięki temu zajęcia są bardzo efektywne☺️ Dzięki niemu obejrzałam wiele kultowych polskich filmów. Jest interesującym i uważnym rozmówcą i teraz nie mogę się doczekać każdej lekcji, żeby się uczyć języka polskiego 💥 Jestem mu bardzo wdzięczna za to, że moja nauka języka polskiego jest na tyle ciekawa!🔥❤️
Jan 22, 2024
Student Ilya Matusevich
Ilya Matusevich
9 Polish lessons
Czesław jest niesamowitym nauczycielem języka polskiego! Jego lekcje są zawsze interesujące i pełne wiedzy. Zawsze jest cierpliwy i gotów pomóc w zrozumieniu trudnych zagadnień. Czesław przykłada ogromną uwagę do naszych potrzeb i zawsze dostosowuje materiały do naszych indywidualnych umiejętności. Dzięki niemu czuję, że moje umiejętności językowe stale się rozwijają.
Oct 30, 2023
Your final payment will be made in USD