What are the benefits & disadvantages of online learning?
1398 are participating
“Önliberoyla öğrenmenin faydaları & dezavantajları neler?” Bence dezavantajlardan daha fazla avantaj var. Evet, evde dikkatini dağıtacak çok şey var. Ama, aynı zamanda okulda / üniversitede. Örneğin: Üniversiteme gitmek yolundaydı ve her zaman çok fazla trafik vardı. çok gün stresliydim. Bazen güvenlik sorunları oluyordu (Rio de Janeiro, 2009 ve 2010'da çok tehlikeliydi) ve gidemiyordum. Bazen otobüs kırıldı, bazen öğretmen gelmedi (trafik nedeniyle), bazen kampüsümde bir manifesto vardı ... ve 5 yıl içinde çok daha fazla durum oldu! Çevrimiçi sınıf özgürlük getirir. Ama evde bir yapıya ihtiyacınız var: güzel ışıklı bir alan, organize olun ve Instagram'ı kontrol etmeyin! Bence bu gelecek; dilinden üniversite derecelerine kadar, çevrimiçi kurslar daha iyi bir seçenek olacak.
April 25, 2021
2
1
요새 코로나 사태는 한창이기 때문에 온라인 학습의 우세는 흔히 이용되고 있습니다. 오프라인 수업을 하고 싶으면, 학생들과 교사가 교실에 모여야 합니다. 그래서, 많는 사람은 좁은 곳에서 모인 것은 방역과 사회 거리 두기를 위반합니다. 온라인 학습자는 각각에 집에 공부할 수 있으니까, 인원 집중을 피할 수 있는 장점은 방역 정책에 부합합니다. 온라인 학습의 단점도 아주 뻔합니다. 눈이 장시간 동안 스크린을 쳐고보는데 시력을 손해할 가능성이 훨씬 높습니다. 미성년자에게 이런 문제점은 더욱 심합니다. 눈이 숙성하지 않을 때 긴 동안 전자 용품을 사용하면, 근시나 혹은 다른 안과 질병을 유발할 수 있습니다.
November 22, 2021
3
0
مزايا التعليم عبر الإنترنت في كثرا. ولكن الاهم الميزة هي القدرة على التواصل مع عدد مدرسين حاول العالم بدون حاجة الخروج من البيت. على سبيل المثال, إذا انت تريد أن تدرس اي لغة غريبة ولكن لا يوجد مدرسين في منطقتك, ببساطة تستطيع أن تدخل في أي منصة التعليم على الانترنت و تبحث واحد. ومع ذلك, يوجد ايضا عيوب التعليم عبر الانترنت. واحد عيب هي الظروف والبيئة سيىء موجودة في المكان الذي تسكن فيه. إذا ليس لديك شبكة الانترنت سريعة او موثوقة, فالتواصل مع المدرسين عن بعض سيكون صعب ومحبط. علاوة على ذلك, إذا كان يوجد ضجيج أو حركة السير في بيتك او في الشوارع قريب منه, فسيكون صعب أيضا استمرار الدرس عبر الإنترنت.
June 30, 2021
4
5
Show more
Practice your learning language by audio/writing.
Recommendations