Search from various ภาษาอังกฤษ teachers...
outthere129
Ked' ja bol mlačý Ked' ja bol mlačý, ja hral piano za orchester. Pre šrnast' roky ja hrol piano. Je velmi obyčajný náš koncert ja otvoril s piano sólo. Moi konečný vykonanie ja hral "Maďarský Rhapsody číslo 2" v zložení Franz Liszt. Pred koncert moi sprievodca pytal ja ak ja val niekto pre otočit' strany. Ja rozhodnul sa neval moi strany a hral pieson od spomienka. Po ja pral obeconstvo povetal a vzbudil.
4 ธ.ค. 2012 เวลา 16:34
การแก้ไข · 3

 

Ked' som bol mladší

Ked' som bol mladší, hral som na piano v orchestri. Štrnásť rokov som hral na piano. Bolo velmi bežné, že na našich koncertoch som hrával klavírne sólo. Na mojom poslednom vystúpení som hral "Maďarský Rhapsody číslo 2" od skladateľa Franz Liszt.

 

Sorry, I don't understand the rest part.  

Pred koncert sa ma sprievodca pýtal ja ak ja val niekto pre otočit' strany. Ja rozhodnul sa neval moi strany a hral pieson od spomienka. Po ja pral obeconstvo povetal a vzbudil.

 

I suppouse "sprievodca" should be "dirigent".

piano = klavír

10 ธันวาคม 2012

Ked' som bol mladší

Ked' som bol mladší,  hral som na piáne v orchesteri. Dokopy štrnásť rokov. Dosť často som na koncertoch hral sólo. Na mojom poslednom vystúpení som hral "Maďarskú Rapsódiu číslo 2" od Franza Liszta. Pred koncertom sa môj ?sprievodca? spýtal či mi má niekto pretočit strany. Ale ja som sa rozhodol nehrať podľa nôt(strán/textu), ale z pamäti. Potom som sa postavil pred obecenstvo, zahral a zožal úspech.

(Last sentences are not exact. I didnt understand what u wanted to say, so I just used imagination.)

19 ธันวาคม 2012
ต้องการความก้าวหน้าที่เร็วขึ้นหรือไม่
เข้าร่วมชุมชนแห่งการเรียนรู้และทดลองใช้แบบฝึกหัดฟรี!

Don’t miss out on the opportunity to learn a language from the comfort of your own home. Browse our selection of experienced language tutors and enroll in your first lesson now!